Çatı Panel

Çatı Panel

Her Türlü İklim İçin Çatı Panel Çeşitleri

Binaların iklim koşulundan en çok etkilenen yerleri çatılar olduğundan dolayı firmamız modern çatı panel üretimi ile beraber istenen izolasyonu yapılmasına destek sunmaktadır. Sandviç Panel direkt olarak güneş ışığına maruz kalmak ile beraber aynı zamanda yağmur ve kar gibi iklimsel koşullardan da etkilenmektedir. Bundan dolayı firmamız üretim portföyünde yer alan çatı panel malzemelerinde sıcak ve soğuk iklim kuşaklarında kullanım özelliği bulunmaktadır. Bu sayede ülkemizin dört bir tarafındaki yapıların çatı kısmında firmamızın üretmiş olduğu paneller devreye girmektedir.

Çatı Panel

Pratik Çatı Panel Çeşitleri

Yapılar inşa edilirken en zor kısımlardan birisi olan çatılarda daha hızlı bir şekilde montaj işleminin gerçekleştirilebilmesi adına çatı panel uygulamaları firmamız tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Çatılarda sadece ısı değil aynı zamanda nem su ve ses izolasyonu da sağlanmaktadır. Böylece firmamızın üretim portföyünde yer alan sandviç panel shingle polyester gibi çeşitli unsurlarla beraber çatıların kaplanması kolaylaşmaktadır. Ayrıca endüstriyel tesis ve sanayi kurumu gibi geniş çatılı yerlerde sandviç panel veya trapez saç tercih edilerek daha dayanıklı çözümler ön plana çıkartılmaktadır. Ancak konut ve ev gibi daha dekoratif olan çatıların imalatında shingle veya ondüline levha dediğimiz uygulamalar ön plana alınmaktadır.

Uygun Fiyatlı Çatı Panel Çözümleri

En geniş çatılarda dahi ekonomik fiyatlarla üretim yaptığımızdan dolayı çatı panel kaplamalarında ekonomik montaj gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca çatı panel üretiminde tercih etmiş olduğumuz modern uygulamalarla beraber tamirat işlemleri de daha kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Çatının tamamını kaldırmak yerine sadece lokal olarak tamirat uygulamalarına yeni ve modern paneller müsaade etmektedir. Firmamızın üretim portföyünde yer alan OSB levha, ondülin, sandviç panel, galvaniz sac, polyester gibi farklı malzemelerden üretilmiş olan çatı kaplama panelleri ile beraber çatılar da dekoratif ve uzun ömürlü olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Sandviç Panel başlıklı makalemizde 3 hadveli çatı panel, çatı sandviç panel ve poluretan sandviç panel hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Galvaniz Saç Fiyatları Alçıpan Fiyatları Trapez Saç Fiyatları Taşyünü Fiyatları