Onduline Membran

Onduline Membran

Onduline Membran ile Yalıtımda Yüksek Verim

Uzun yıllardan beri ses, ısı ve su yalıtımına yönelik ürünlerin satışını, montajı ve uygulanmasını gerçekleştirmekte olan bir firma olarak teknolojinin desteği ile birlikte her geçen gün daha da gelişen ürünler ortaya çıkarılırken bunları kendi firmamız bünyesinde de kaliteli olarak üretmeye devam ediyoruz. Bu çalışmalarımızda son dönemlerde onduline membran ürünleri dikkat çeken ürünlerden olmaktadır. Çok farklı şekle sahip yapı alanlarında rahatlıkla kullanılabilmesiyle büyük avantaj sağlayan bu ürünleri, yüksek oranda su yalıtımı yapabilmesi, son teknoloji ürünü olması, istenilen renklerde üretiminin yapılabilmesi sebebiyle müşterilerimize tavsiye ediyoruz.

Onduline Membran

Onduline Membran Teknik Özellikleri Nasıldır?

Onduline membranları tercih ederken bu malzemelerin teknik özellikleri bakımından oldukça güçlü bir performans gösteriyor olması malzeme tercihlerimizdeki en önemli detay noktalardan olmaktadır. Membranların eritme kaynakları ile birleşerek yapışma özelliğinin devreye girebiliyor olması onduline membran ürünlerinin kolaylıkla uygulanabilmesi sağlarken aynı zamanda bu kaynakla yapışan kısımların yalıtımda elde ettiği başarının artması da sağlanabilmektedir. Su yalıtımı noktasında hatasız bir performans ortaya koyan ürünler uygulanacağı alana bağlı olarak istenilen kalınlıklarda ve farklı kaplama destekleri kullanılarak en kaliteli şekilde ortaya konabilmektedir.

Onduline Membran Ürününün Çeşitleri

Firma olarak yalıtım ürünleri arasında sıklık kullandığımız ürünlerden biri olan onduline membran ürününü farklı renklere ve özelliklere sahip olacak şekilde üretmeye devam ediyoruz. Bunların arasında plastomerik yapısıyla prima serisi ürünler ilk sırada gelmektedir. Bir diğer ürünümüz olan extra serisi membranlarda ise daha çok zorlu hava koşullarına sahip yerlerde çalışma yapıyoruz. Hem çok düşük hem de çok yüksek sıcaklıklarda başarılı bir performans gösteren bu ürüne ek olarak esneme kabiliyetiyle ve basınçlı suya karşı sahip olduğu dayanıklılıkla ön plana çıkan üretimlerimiz de bulunmaktadır. Tüm bu farklı seri ürünlerinde kendi dilediğiniz renk seçimlerini yapabilme özgürlüğünü size tanıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Dış Cephe Mantolama Çeşitleri başlıklı makalemizde dış cephe fiyatlandırma, dış cephe profil fiyatları ve dış cephede yalıtım hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Galvaniz Saç Fiyatları Alçıpan Fiyatları Trapez Saç Fiyatları Taşyünü Fiyatları